1  / 9
Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира - фото 1
Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира - фото 2
Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира - фото 3
Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира - фото 4
Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира - фото 5
Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира - фото 6
Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира - фото 7
Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира - фото 8
Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира - фото 9

Продаж! Найкраща пропозиція однокімнатна квартира

Ивано-Франковск

Пожаловаться
58 000 $
1 221 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015552
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 47.5 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Продаж просторої 1-кімнатної квартири площею 47.5 м² на зручному 4 поверсі з 5.

Квартира з якісним ремонтом, світла та затишна. Встановлене індивідуальне опалення, є всі необхідні меблі — можна одразу заїжджати без додаткових витрат.

Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч дитячий садок, школа, магазини та зручна транспортна розв’язка. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Обратная связь
0635026746 Андрій
офлайн