1  / 8
Продаж МАФУ на ринку «Соллі» біля метро та автостанції в Харкові! - фото 1
Продаж МАФУ на ринку «Соллі» біля метро та автостанції в Харкові! - фото 2
Продаж МАФУ на ринку «Соллі» біля метро та автостанції в Харкові! - фото 3
Продаж МАФУ на ринку «Соллі» біля метро та автостанції в Харкові! - фото 4
Продаж МАФУ на ринку «Соллі» біля метро та автостанції в Харкові! - фото 5
Продаж МАФУ на ринку «Соллі» біля метро та автостанції в Харкові! - фото 6
Продаж МАФУ на ринку «Соллі» біля метро та автостанції в Харкові! - фото 7
Продаж МАФУ на ринку «Соллі» біля метро та автостанції в Харкові! - фото 8

Продаж МАФУ на ринку «Соллі» біля метро та автостанції в Харкові!

Харьков, Киевский

Пожаловаться
13 000 $
723 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 17 декабря 2024, ID: 3376001
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Торгово-офисный центр 
  • Общая площадь 17.98 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
Описание
Придбайте готовий МАФ у надзвичайно вигідній локації! Розташований біля метро та автостанції на популярному ринку «Соллі», цей об’єкт забезпечує постійний потік людей і потенційних клієнтів щодня. Ідеальний варіант для вашого бізнесу!

Переваги:

Площа: 17,98 м² — достатньо місця для ефективного використання під різні види діяльності
Електрика: потужність 5 кВт — підходить для роботи з різним обладнанням
Комунікації: підведені вода та каналізація — комфорт для вас і ваших клієнтів
Цей МАФ знаходиться у відмінному місці для бізнесу! Близькість до метро і автостанції робить його особливо привабливим для кафе, магазину, сервісного центру та інших комерційних проектів. Локація сама працює на вас!

Не проґавте можливість інвестувати у прибутковий бізнес! Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися деталі та домовитись про перегляд: +38********17.
Обратная связь
Гена
офлайн
Похожие объявления
Продам помещение пр-т. Дмитрия Яворницкого, 88А Днепр 3
  • 18 м2
  • 1 / 1 эт.
13 000 $
Продам помещение пр-т. Дмитрия Яворницкого, 88А ,не жилой фонд,2 комнаты 8 и 10 м.,поменяны окна,двери, можно под любой вид деятельности.
Днепр, Центральный
Продаж Магазину. Ринок "Змичка". Приміщення для вашого бізнесу. Кривой Рог 7
  • 70 м2
  • 1 / 1 эт.
42 000 $
Приміщення для вашого бізнесу. Продаж Магазину. Центрально-Міський район. Ринок "Змичка". Торгівельний комплекс напроти літака. Велика парковка біля магазину. Напрямок як виїжджати на Кропивницький та Київ. Капітальне , цегляне приміщення, перекриття залізобетонні плити, підлога стяжка, вікна і труби металопластикові. Внутрішній периметр 11.3×6.5 метри, 70 метрів квадратних, висота 3 метри. Є світло, вода і каналізація. Магазин в гарному, робочому стані. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Центрально-Городской
Продається готовий виробничо-логістичний комплекс 5000 кв.м. Рокитное 15
  • 5000 м2
  • 1 / 1 эт.
1 250 000 $
Продається готовий виробничо-логістичний комплекс з сучасною лінією фасування зернових та сипучих продуктів. Ідеально розташований у смт Рокитне, Київська область, цей об'єкт пропонує повний цикл виробництва та зберігання. ???? Ключові характеристики об'єкта: Тип: Виробничо-логістичний комплекс Загальна площа будівель: 5 000 м² Земельна ділянка: 1,68 га (приватна власність), землі промисловості. Рік побудови: Після 2015 року Розташування: смт Рокитне, Київська область 100 км від Києва 2 км до залізничної станції "Рокитне" ⚙️ Виробничі потужності та інфраструктура: Фасувальний цех (400 м²): Продуктивність: 60 т/год (біг-беги), 20 т/год (мішки). Призначення: Фасування зернових, борошна, цукру, мінеральних добрив. Складські приміщення: Основний склад (бетон, армований): 2 080 м² Додаткові склади: 500 м² Бітумосховища: 827 м² Адміністративна будівля (120 м²): Офіси, побутові кімнати, кухня. Ваговий комплекс: Автомобільні ваги: до 30 т Залізничні ваги: до 80 т Інженерні мережі та комунікації: Власна залізнична колія (576 м, до 5 вагонів) Асфальтоване покриття: 3 912 м² КТП: 250 кВт Артезіанська свердловина: 70 м Газопостачання: власне ГРП Каналізація: септик Електропостачання та опалення: комбіноване Вартість об'єкта: 1 250 000 USD
Рокитное
офлайн
Гена
На сайте с 16 апреля 2020