Без комиссии
1  / 20
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 1
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 2
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 3
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 4
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 5
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 6
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 7
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 8
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 9
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 10
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 11
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 12
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 13
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 14
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 15
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 16
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 17
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 18
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 19
Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна - фото 20

Продаж квартири Знам'янка, квартира Знаменка, 3х кімнатна

Знаменка

Пожаловаться
40 000 $
690 $ за м²
91 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 января 2026, ID: 4707012
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна 
Описание
3-кімнатна квартира після капітального ремонту, зроблена для себе.

м. Знам’янка, Кіровоградська область, район вокзалу.

Продається затишна 3-кімнатна квартира, яка повністю робилася для себе, а не на продаж. Було демонтовано все старе та виконано повний капітальний ремонт: нове планування, нова електропроводка, сантехніка, підлоги, шпаклівка та оздоблення. Кожен етап робіт виконано якісно та акуратно. Після завершення ремонту в квартирі ніхто не проживав, вона абсолютно нова та свіжа.

Квартира розташована на 3-му поверсі, не кутова, всередині будинку, тому тепла взимку та комфортна в будь-яку пору року. Загальна площа — 58 м².

Планування зручне та сучасне. Кухня об’єднана з вітальнею, що створює просторий і функціональний простір. Є дві окремі кімнати, які можна облаштувати під спальню, дитячу, кабінет або гостьову кімнату.

У квартирі виконано повну заміну електрики та сантехніки. Стіни повністю вирівняні, нова шпаклівка та акуратне фінішне покриття, ідеально рівні підлоги, нова плитка та шпалери. У всіх кімнатах встановлені натяжні стелі з прихованими карнизами, що додає сучасного вигляду. Тепла підлога зроблена в коридорі, кухні та ванній кімнаті. Освітлення сучасне з трьома режимами світла — теплим, нейтральним і холодним. Встановлено індивідуальне газове опалення з новим котлом, енергозберігаючі металопластикові вікна, новий балконний блок та надійні важкі вхідні двері.