1  / 8
Продаж квартири за ВИГДНОЮ ЦІНОЮ !!! Підходить під Єоселю!!! - фото 1
Продаж квартири за ВИГДНОЮ ЦІНОЮ !!! Підходить під Єоселю!!! - фото 2
Продаж квартири за ВИГДНОЮ ЦІНОЮ !!! Підходить під Єоселю!!! - фото 3
Продаж квартири за ВИГДНОЮ ЦІНОЮ !!! Підходить під Єоселю!!! - фото 4
Продаж квартири за ВИГДНОЮ ЦІНОЮ !!! Підходить під Єоселю!!! - фото 5
Продаж квартири за ВИГДНОЮ ЦІНОЮ !!! Підходить під Єоселю!!! - фото 6
Продаж квартири за ВИГДНОЮ ЦІНОЮ !!! Підходить під Єоселю!!! - фото 7
Продаж квартири за ВИГДНОЮ ЦІНОЮ !!! Підходить під Єоселю!!! - фото 8

Продаж квартири за ВИГДНОЮ ЦІНОЮ !!! Підходить під Єоселю!!!

Зарванцы

Пожаловаться
44 500 $
890 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4530971
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
НАЙДЕШЕВША пропозиція на ринку м. Вінниці!!!
- Поспішіть та встигніть купити якісно побудоване житло!!!
Кількість квартир обмежена!!!
- Ціна найдешевша у Вінниці!!! Всього
900 $ за м².
- Будинок знаходиться в самому серці Замостя.
- Район з самою розвиненою інфраструктурою та транспортною розв'язкою. ( поблизу школи, садочки, дитячі гуртки та секції, аптеки, лікарня, авто вокзал, жд вокзал, супермаркети, торгівельні центри.)
- Будинок з підземним паркінгом.
-Квартира підходить під будь яку державну програму.
- Запрошую на перегляд!!!
Обратная связь
Михайло
офлайн