1  / 13
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 1
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 2
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 3
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 4
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 5
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 6
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 7
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 8
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 9
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 10
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 11
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 12
Продаж квартири з ремонтом 65м2  жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев - фото 13

Продаж квартири з ремонтом 65м2 жк патріотика лівий берег з ремонтом купить квартиру киев

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
100 000 $
1 538 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5032260
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 25 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Решетки на окнах, Сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Гараж, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Продається квартира в ЖК «Патріотика»

Пропонується до продажу простора та світла квартира в сучасному житловому комплексі ЖК «Патріотика», розташована на 22 поверсі.
Загальна площа — 63 м².

Квартира дуже тепла та добре зберігає тепло взимку. Під час відключень електроенергії працює генератор на ліфт. У будинку є консьєрж, що забезпечує додаткову безпеку та комфорт для мешканців.

Планування:
• Дві окремі кімнати
• Два санвузли
• Зручна та функціональна кухня

Оснащення:
• 3 кондиціонери — у кожній кімнаті та на кухні
• Кухня з вбудованою технікою: холодильник, варильна панель, духова шафа.
• Пральна машина розміщена на кухні

Квартира повністю готова до проживання. Розглядається прямий продаж або продаж під інвестицію — відмінний варіант для здачі в оренду.

Будинок доглянутий, з приємними сусідами та контрольованим доступом. ЖК «Патріотика» має розвинену інфраструктуру: поруч магазини, кафе, громадський транспорт до метро пішки 10 хв. також поряд аптеки, кав'ярні, кафе та салони краси . Квартира поєднує комфорт та вигідне розташування.
Є генератор на ліфт .

Продаж з усіма меблями.

#A26215
Обратная связь
Шевченко Владлена
офлайн
Похожие объявления
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ! Євро двушка на Черемушках Академіка Філатова . Одесса 12
  • Однокомнатная
  • 55 м2
  • 2 / 9 эт.
38 863 $
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ! Євро двушка на Черемушках Академіка Філатова . Продам квартиру в висотному будинку на другому поверсі ! Квартира з газовою плитою та духовкою Цей район Одеси — зручна локація для життя чи інвестицій! Основні характеристики: Загальна площа — 55м²/ одна кімната та простір з великим балконом як друга окрема кімната ! 2 поверх із 9 будинок з цегли-- де безпечно !! В квартирі залишаються меблі в спальні та будована кухня. Підходить під ГосПрограми Ремонт виконаний «для себе»: якісна сантехніка, дубові міжкімнатні двері, ідеальний стан! Кухня та побутова техніка будовані— формат «заходь і живи»! Два окремі балкони з металопластиковими вікнами. Зручне планування: кухня біля входу з виходом на балкон +є гардеробна і дві ізольовані кімнати, роздільний санвузол. Відчуття простору та продумана ергономіка. Безбечний будинок- це його конструкція вона монолітна каркасна- це гарантія безпеки на сьогоднішній день! Доглянута прибудинкова територія Спокійні сусіди Дитячий майданчик прямо під вікнами Інфраструктура — все поруч: Магазини у самому будинку: Аптеката в кроковій доступності : магазини Мʼясо та Сільпо, АТБ, Таврія-В, ринок та лікарня! Дитячі садки: «Чорноморський-2», «Black Sea», №211, №231 Школи: №69,53, 39,100, IQ School Зручна розв’язка у будь-який район міста всі Маршрутки: 232,191,18, 25, 121, 145, 148, 149, 191, 197, 214, 220, 280 Тролейбуси: 7, 11, 12. - Локація + заходь і живи= комфортне життя або вигідна інвестиція. Квартира з тим рідкісним відчуттям, коли можна заїхати вже сьогодні без додаткових витрат. А головне , що не треба бігати в бомбосховище- в коридорі безпечно за монолітною стіною! Квартира не Шахедна сторона! Власник згоден під програму ЕВідновленея!! Ціна - як однокімнатна хрущовка- використайте свій шанс сьогодні- завтра його не буде! - Телефонуйте — із задоволенням покажу у зручний для вас час. Торг,
Одесса, Хаджибейский
Продам 3 кімнатну квартиру 8\9 6 перемога. На Газу. Всі меблі і техніка, готова до заселення. Днепр 18
  • Трехкомнатная
  • 66 м2
  • 8 / 9 эт.
49 000 $
Продам 3 кімнатну квартиру 8\9 6 перемога. На Газу. Всі меблі і техніка, готова до заселення. Без прохідних кімнат, величезна лоджія, кондиціонер. Вікна на обидві сторони. С\В роздільний. Є відеоогляд 49 000 \торг ключі на руках 66 м2 093 47 15 722 050 63 49 895, Руслан Комісія АН 3%
Днепр
Затишна 2 кім.кв по вул.Козацька Черкассы 11
  • Двухкомнатная
  • 80 м2
  • 8 / 17 эт.
127 000 $
Продаж сучасної 2-кімнатної квартири з ремонтом! Пропонується до продажу стильна та затишна 2-кімнатна квартира, у якій вже все готово для комфортного життя. Простора кухня, де приємно проводити час із родиною. Світлі кімнати з якісним ремонтом. Санвузол у сучасному дизайні. Встановлені всі необхідні комунікації. Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту. Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестиції. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд
Черкассы
офлайн
Шевченко Владлена
На сайте с 16 апреля 2020