Без комиссии
1  / 20
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 1
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 2
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 3
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 4
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 5
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 6
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 7
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 8
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 9
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 10
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 11
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 12
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 13
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 14
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 15
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 16
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 17
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 18
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 19
Продаж квартири з готовими  документами. Хороша ціна Заселений будинок - фото 20

Продаж квартири з готовими документами. Хороша ціна Заселений будинок

Буча

Пожаловаться
36 000 $
593 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 января 2026, ID: 4634387
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 60.7 м2
  • Площадь кухни 11.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
До Вашої уваги пропонується 2к кімнатна квартира у ЖК "FOREST LAND"
м. Буча, вул. Івана Виговського, 3
Обслугування будинку виконує власне ОСББ.
Облаштована територія: велика парковка з відеоспостереженням, дитячий майданчик, зона відпочинку.
Комунікації: вода, каналізація, газ, електрика та інтернет.
Будинок побудований з червоної цегли.
Будинок введений в експлуатацію, на постійній основі проживає близько 60ти квартир.
Загальна площа квартири складає 60,7м.кв
Зручне планування
Присутні готові документи на квартиру (право власності).
Квартира розташована на 7 поверсі /9 поверхового будинку.
У квартирі дуже тепло.
Не кутова!
Балкон з панорамними вікнами.
У подарунок новий двоконтурний котел.
Виїзд на Варшавську трасу.
Без комісії.
Для запису на перегляд звертайтесь за вказаним номером.
Обратная связь
Ростислав
офлайн