1  / 20
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 1
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 2
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 3
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 4
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 5
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 6
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 7
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 8
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 9
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 10
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 11
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 12
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 13
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 14
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 15
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 16
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 17
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 18
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 19
Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт" - фото 20

Продаж квартири в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт"

Львов, Шевченковский

Пожаловаться
136 500 $
1 300 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 февраля 2026, ID: 4763483
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 105 м2
  • Площадь кухни 12.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора 3-кім. квартира в ближньому центрі поруч із ЖК "Семицвіт".

Код квартири: #21580633

- Загальна площа: 105 м2
- Розташування: 5 поверх в 9-ти поверховому будинку
- Індивідуальне газове опалення
- Роздільний санвузол

Квартира з продуманим плануванням, усі кімнати ізольовані, роздільний санвузол, кухня із балконом та кімната із лоджією. Є можливість перепланування. Вже розведена електрика.

Квартира розташована в одній із найбажаніших локацій Львова, яка поєднує в собі спокій спального району та пішу доступність до центру. Поруч є магазини, кав'ярні, Сільпо, спортивні центри, школи та садочки.

Ідеальний варіант як для інвестиції, так для особистого проживання.
Встигніть записатися на огляд нерухомості, яка точно варта вашої уваги.
Обратная связь
Софія
офлайн