1  / 6
Продаж квартири студії по вул.Академика Заболотного - фото 1
Продаж квартири студії по вул.Академика Заболотного - фото 2
Продаж квартири студії по вул.Академика Заболотного - фото 3
Продаж квартири студії по вул.Академика Заболотного - фото 4
Продаж квартири студії по вул.Академика Заболотного - фото 5
Продаж квартири студії по вул.Академика Заболотного - фото 6

Продаж квартири студії по вул.Академика Заболотного

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
1 814 800 грн.
59 114 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4895757
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 30.7 м2
  • Площадь кухни 7.2 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири студії по вул. Академіка Заболотного в Голосіївському районі

НАШІ ОГОЛОШЕННЯ ВСІ АКТУАЛЬНІ ТА ВІДПОВІДАЮТЬ ФОТО И ОПИСУ.

Квартира розташована на 10 поверху 16 поверхового будинку.

Житловий комплекс «Кришталеві джерела» - це міське середовище нового концептуального формату «місто - в - місті», в серці паркової Феофанії.

Оточення унікальної природи, власний ландшафтний парк з пішохідним світлодінамічним фонтаном, тихі сквери для відпочину, безпечні дитячі та спортивні майданчики, а також продумана до дрібниць та розвинена інфраструктура нашого комплексу створює затишок та підвищений комфорт проживання. Тут можна насолодитися неспішною прогулянкою по доріжках понад лісом та й у самому лісі, пройтися по променадній алеї вздовж фонтану, відпочити у затишних кав’ярнях.

Шлях до центру столиці складе всього 15 хв. Найближча станція метро «Іподром» - 7 хв. Поруч -ТРЦ Республіка, ВДНГ, Пирогово, Голосіївський парк. 10–15 хв. до ділового центру Києва.

Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя 3%
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)