1  / 6
Продаж квартири студіі в клубному будинку по вул. Метрологічна! - фото 1
Продаж квартири студіі в клубному будинку по вул. Метрологічна! - фото 2
Продаж квартири студіі в клубному будинку по вул. Метрологічна! - фото 3
Продаж квартири студіі в клубному будинку по вул. Метрологічна! - фото 4
Продаж квартири студіі в клубному будинку по вул. Метрологічна! - фото 5
Продаж квартири студіі в клубному будинку по вул. Метрологічна! - фото 6

Продаж квартири студіі в клубному будинку по вул. Метрологічна!

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
2 041 000 грн.
63 781 грн. за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 ноября 2025, ID: 4493830
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж затишної квартири-студії в клубному будинку вул. Метрологічна , Голосіївський р-н

НАШІ ОГОЛОШЕННЯ ВСІ АКТУАЛЬНІ ТА ВІДПОВІДАЮТЬ ФОТО И ОПИСУ.

Квартира розташована на 4поверсі 5-ти поверхівки.

Планування кімнат роздільне. Загальний стан — від будівельників. Стоять металопластикові вікна, радіатори, вхідні броньовані двері.

Висота стелі — 3 метра. Вид у двір на охайну територію. Помешкання нове, не зіпсоване чужим ремонтом. Зручне та функціональне планування. Все це відкриває простір для ваших творчих ідей!

ЖК комфорт-класу, монолітно-каркасний будинок з підвищеною тепло та звукоізоляцією, власна котельна. Будинок введено в експлуатацію.

Закрита територія з охороною, великий та чистий двір із зеленню та дитячими майданчиками, є місця для паркування автотранспорту. Класна локація — поруч два красивих та великих парка з каскадами озер — Феофанія та Голосіївський.

Максимально наближена інфраструктура: супермаркет «Новус», кавʼярні зі свіжою арабікою та теплими круасанами, «Розетка» та «Нова пошта», клініка та стоматологія, салони краси тощо.

Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя для ВПО
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)