1  / 20
Продаж квартири Росвигово. - фото 1
Продаж квартири Росвигово. - фото 2
Продаж квартири Росвигово. - фото 3
Продаж квартири Росвигово. - фото 4
Продаж квартири Росвигово. - фото 5
Продаж квартири Росвигово. - фото 6
Продаж квартири Росвигово. - фото 7
Продаж квартири Росвигово. - фото 8
Продаж квартири Росвигово. - фото 9
Продаж квартири Росвигово. - фото 10
Продаж квартири Росвигово. - фото 11
Продаж квартири Росвигово. - фото 12
Продаж квартири Росвигово. - фото 13
Продаж квартири Росвигово. - фото 14
Продаж квартири Росвигово. - фото 15
Продаж квартири Росвигово. - фото 16
Продаж квартири Росвигово. - фото 17
Продаж квартири Росвигово. - фото 18
Продаж квартири Росвигово. - фото 19
Продаж квартири Росвигово. - фото 20

Продаж квартири Росвигово.

Мукачево

Пожаловаться
73 000 $
1 014 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 января 2026, ID: 4627713
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 72 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Панельный 
Описание
Продаж квартири не подалік 11 школи . До центру 15хвилиг пішки. Хороша інфраструктура є все необхідне під рукою.В квартирі зроблено ремонт. Два засклені балкони.Продаж частково з меблями. Повністю облаштована кухня.
Автономне опалення.
Роздільний санвузол з великою та просторою ванною.
За детальною інформацією та для перегляду телефонуйте.Комісія 2%.
Обратная связь
Вадим
офлайн