Без комиссии
1  / 20
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 1
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 2
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 3
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 4
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 5
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 6
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 7
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 8
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 9
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 10
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 11
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 12
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 13
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 14
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 15
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 16
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 17
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 18
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 19
Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро. - фото 20

Продаж квартири Park Lake City 51.6 m2 з власним подвір'ям та видом на озеро.

Подгорцы

Пожаловаться
154 800 $
3 000 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4954766
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 51.6 м2
  • Площадь кухни 19.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
До вашої уваги простора квартири з власним подвір’ям у ЖК бізнес-класу «Park Lake City», с. Підгірці (Новообухівське шосе, вул. Паркова, 19)
Всього 10 хв до Києва по Дніпровському шосе!
Характеристики:
Площа: 51,6 м²
Поверх: 1-й
Планування: кухня-вітальня, спальня, санвузол, простора тераса з видом на озеро

Особливості: власний вихід, до пляжу лише 15 метрів!
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
Сучасні меблі та техніка.
Індукційна плита, витяжка, холодильник, посудомийна машина, кондиціонери, пральна машина, бойлер, котел, підігрів підлоги.

Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час!

Про Park Lake City:
Житловий комплекс клубного формату з власною водоймою (3,8 га), пляжем, біговими доріжками, зонами відпочинку та пірсами
Інфраструктура всередині ЖК: біо-озеро, пляж, риболовля, сапи, каяки, гриль-зона, дитячі та спортивні майданчики