1  / 10
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 1
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 2
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 3
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 4
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 5
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 6
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 7
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 8
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 9
Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо - фото 10

Продаж квартири Київ Оболонь 97 м² 5 кімнат. Можливість облаштувати хостел! Комерційно вигідна пропо

Киев, Оболонский

Пожаловаться
90 000 $
918 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009016
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 98 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Решетки на окнах, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж просторої 5-кімнатної квартири в Києві, Оболонь, метро Героїв Дніпра

Продається 5-кімнатна квартира в Києві на Оболоні, вул. Героїв Дніпра.
Загальна площа — 97,5 м², квартира розташована на 1 поверсі 9-поверхового будинку.
Ціна за 1 м2- набагато нижче ринку .
Можливість переробити в хотел та отримувати прибуток знано вище , чим від звичайної оренди!!

Метро Героїв Дніпра — 3–5 хвилин пішки

Планування квартири
5 окремих кімнат
3 спальні
простора вітальня
окрема кухня — 7 м²
балкони
зручне планування для великої сім’ї

Переваги квартири
будинок з газом (газове опалення)
велика площа — майже 100 м²
можливість зробити перепланування
багато простору для життя
Локація — Оболонь, Київ

Квартира знаходиться в одному з найпопулярніших районів Києва — Оболонь:

метро Героїв Дніпра — 5 хв пішки
поруч Дніпро, набережна, озера
школи, дитячі садки
супермаркети: Novus, Сільпо, АТБ
ТРЦ Dream Town
ресторани, кафе, спортзали

Кому підійде
великій сім’ї
тим, хто шукає велику квартиру біля метро в Києві
Інвестору під оренду (можна здавати по кімнатах)
Ідеально під хостел.
Чому це вигідно
рідкісний формат — 5 кімнат на Оболоні
ліквідна локація біля метро