1  / 5
Продаж квартири. - фото 1
Продаж квартири. - фото 2
Продаж квартири. - фото 3
Продаж квартири. - фото 4
Продаж квартири. - фото 5

Продаж квартири.

Ужгород

Пожаловаться
53 300 $
1 291 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020049
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.3 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
м. Ужгород | вул. Загорстка, 71

Квартира, яка не кричить — але дає комфорт щодня.

Продаж 1,5-кімнатної квартири
Площа — 41.3 м²
Поверх — 2/3
Ціна — 53 300$

Планування:

— простора кухня-вітальня
— окрема спальня
— санвузол
— вікна з виглядом у тихий внутрішній двір

Комплектація:

— тепла підлога по всій квартирі
— чорновий стан (робиш під себе, без чужих “рішень”)

— вже через 2 місяці — і можна заходити та робити ремонт під себе.

Про будинок:

— клубний формат (не мурашник)
— всього 3 поверхи
— закрита територія
— будинок вже введений в експлуатацію

Чому це варто брати:

Це той варіант, де:
ти живеш без шуму, без тисняви і без компромісів.

Ідеально:
- для життя
- під оренду (малий метраж = швидка здача)

Локація:

спокійний район, але з нормальним доїздом до міста — баланс, який шукають всі.

Власне паркомісце + закритий в’їзд = ніяких проблем з парковкою і сторонніми авто.

Всі деталі за телефоном
+38********87 Мирослава.
Обратная связь
Мирослава Ріелтор
офлайн