1  / 19
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 1
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 2
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 3
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 4
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 5
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 6
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 7
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 8
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 9
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 10
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 11
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 12
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 13
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 14
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 15
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 16
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 17
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 18
Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park - фото 19

Продаж квартири 43кв.м. серед соснового лісу в ЖК Forest Park

Киев, Оболонский

Пожаловаться
48 950 $
1 138 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4769813
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 43 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
Описание
Вашій увазі пропонується простора однокімнатна квартира в ЖК Forest Park, Оболонський р-н.

Будинок введений в експлуатацію та отримав поштову адресу: місто Київ, вулиця Оппокова Академіка, 2, можна оформлювати право власності, наразі продається по переуступці, заходити на ремонт можна буде весною 2026р.

Будинок комфорт-класу, цегляна, монолітно-каркасна технологія будівництва, стіни газоблок (газобетон), цегла, фасади утеплені мінеральною ватою із силіконовим водовідштовхувальним штукатуренням.
Загальна площа 42.8 кв.м. по БТІ. Чудове планування: кімната 15.5 кв.м, кухня 14.9 кв.м, яку можна збільшити за рахунок лоджії 4,5 кв.м.
Стан квартири - після будівельників. на підлозі - стяжка під лазерний рівень, встановлені енергоощадні металопластикові вікна з 5-камерною профільною системою та двокамерним склопакетом, двері - протиударні з посиленого металу, встановлені лічильники на електроенергію та водопостачання. Опалення індивідуальне електричне.
ЖК Forest park - це малоповерховий житловий квартал із 6 будинків по 4 поверхи, розташований посеред соснового лісу. Власна служба безпеки, пости охорони та патрулювання, цілодобове відеоспостереження за територією та парковкою. За проєктом на території будуть ігрові майданчики, міні-стадіон, паркінг, медичний центр, аптека, кафе, відділення банку. Передбачений міні-супермаркет, також купити продукти можна за 2 хвилини від ЖК в супермаркеті «Фора». Поряд із ЖК бювет із питною водою. Для малюків на території Forest Park побудують дитячий садочок. Поруч знаходяться й інші дошкільні установи: до дитячих садків №607 і №804 автомобілем 12 хв, а до дитячого садка №613 та навчально-освітнього комплексу «Всезнайка» 14 хв транспортом. Школа, буде розташована в 1хв пішки від житлового кварталу, а до муніципальної школи №285, спеціальних шкіл №9 та №29 автомобілем 10 хв. До ТРЦ Dream Town - 15 хв. Біля ЖК зупинка громадського транспорту (автобус до ст. метро Героїв Дніпра та маршрутка до площі Шевченка).