1  / 10
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 1
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 2
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 3
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 4
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 5
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 6
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 7
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 8
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 9
Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення - фото 10

Продаж квартири 3х кімнатної.Автономне опалення

Ровно

Пожаловаться
77 000 $
1 137 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5017810
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 67.7 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропоную для продажу 3кім.квартиру .З автономним газовим опаленням .
Тихий і спокійний район Агропереробки.
Хороший будинок чеського планування!
Квартира дуже тепла.
Гарне планування для трьох кімнатної квартири:
кухня 9 кВ.м, 1кімната -18 кВ.м, 2кімната -11, 3кВ.м, кімната -9 кВм
( зонована на зону відпочинку і дитячий куточок), великий коридор 14 кВ.м.
С/в роздільний.
Є балкон!
Наявні всі лічильники .
Залишаються всi меблi та побутова технiка.
Додатково: Є до квартири комірка.
Топова локація: поруч садочок, школа, озеро, гідропарк
Хороша транспортна розвʼязка.
Перегляд в любий час !
МИРУ БУТИ !
Обратная связь
Тетяна
онлайн