1  / 20
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 1
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 2
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 3
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 4
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 5
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 6
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 7
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 8
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 9
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 10
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 11
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 12
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 13
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 14
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 15
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 16
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 17
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 18
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 19
Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород - фото 20

Продаж квартири 3к Ватутіна (Борисо-Глібська), 79 Вишгород

Вышгород

Пожаловаться
60 000 $
632 $ за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 октября 2025, ID: 4381671
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 95 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Монолитный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 3к двохрівневої квартири, вул. Ватутіна (Борисо-Глібська), 79, (ЖК «Зірковий)
Площа: 95 м² (житлова — 36 м², кухня — 11 м²)
Поверх: 9 із 10
Тип будинку: монолітно-каркасний

Квартира простора, світла й тепла, без ремонту.
Зручне планування: двохрівнева — має дві повноцінні житлові зони на різних рівнях, простору кухню, вітальню та спальні на другому рівні, два санвузла.

Встановлено індивідуальне опалення — двоконтурний газовий котел, який дозволяє значно заощаджувати на комунальних платежах.

Будинок із чистою та доглянутою територією.
Інфраструктура: поруч зупинка громадського транспорту, магазини, школи, дитячі садочки та інші необхідні об’єкти для комфортного проживання.

Телефонуйте, щоб отримати детальнішу інформацію та домовитися про перегляд!

Код об`єкту на сайті компанії: 27133
Обратная связь
Николай
офлайн