1  / 18
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 1
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 2
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 3
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 4
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 5
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 6
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 7
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 8
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 9
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 10
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 11
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 12
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 13
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 14
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 15
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 16
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 17
Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па - фото 18

Продаж квартири 2х рівневої на Подолі 5ть кімнат 215кв.м. поряд метро Контрактова площа підземний па

Киев, Подольский

Пожаловаться
499 000 $
2 321 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011759
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 215 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж просторої та стильної квартири на Подолі, вул. Костянтинівська

Пропонується до продажу унікальна 5-кімнатна квартира загальною площею 215,4 кв.м, розташована в самому серці історичного Подолу — на вул. Костянтинівська, 10а. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує поєднання простору, комфорту та престижної локації. Усього за 3 хвилини пішки знаходиться станція метро Контрактова площа, що забезпечує швидкий доступ до будь-якої частини міста.

Квартира дворівнева, займає 6-й та 7-й поверхи 7-поверхового будинку з ліфтом, збудованого у 1999 році з цегли. Раціональне планування дозволяє максимально ефективно використовувати простір — усі кімнати роздільні, що створює комфортні умови як для великої родини, так і для поєднання проживання з роботою.

У квартирі:
— простора вітальня з каміном, що додає затишку та особливої атмосфери
— кухня з виходом на балкон та великою обідньою зоною
— п’ять окремих кімнат
— два санвузли
— панорамні вікна з мальовничими краєвидами на Поділ

Житло перебуває у хорошому житловому стані та повністю готове до заселення: укомплектоване необхідними меблями та технікою, встановлені кондиціонери.

Будинок має закриту територію з контрольованим в’їздом, що гарантує безпеку та приватність мешканців.