Без комиссии
1  / 20
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 1
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 2
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 3
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 4
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 5
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 6
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 7
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 8
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 9
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 10
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 11
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 12
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 13
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 14
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 15
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 16
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 17
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 18
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 19
Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське - фото 20

Продаж квартири 1к Теплична, 6 ЖК Комфортне містечко Святопетрівське

Святопетровское

Пожаловаться
31 000 $
893 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 14 февраля 2026, ID: 4755169
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.73 м2
  • Площадь кухни 14.65 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1-к квартири ЖК Комфортне містечко в с. Святопетрівське.

ЖК з власною закритою територією під охороною.

Квартира має загальну площу 34,73 кв.м.
Кухня-вітальня площею 14,65 кв.м.

Ремонт після будівельників: чорнова штукатурка, стяжка.

Поруч з ЖК Святопетрівська сільська рада, парк, супермаркет Фора, кавярні, кафе, бібліотека, дитячий садок, Нова Пошта, магазин Фора та кілька інших продуктових магазинів!

Розглядаємо продаж під державні програми: єОселя, єВідновлення, постанови!

Код об`єкту на сайті компанії: 25109
Обратная связь
Сергей Кравцов
офлайн