1  / 20
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 1
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 2
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 3
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 4
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 5
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 6
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 7
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 8
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 9
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 10
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 11
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 12
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 13
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 14
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 15
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 16
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 17
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 18
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 19
Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ - фото 20

Продаж квартири 1к проспект Червоної Калини, 79 А Київ

Киев, Деснянский

Пожаловаться
42 000 $
1 154 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4723063
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 36.4 м2
  • Площадь кухни 7.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1к квартири проспект Червоної Калини 79А,Троєщина, розташованої на 8поверсі 9поверхового будинку 1989року побудови. Загальна площа 36,4кв.м, житлова 19кв.м, кухня 7,4кв.м. Квартира в житловому стані, дуже тепла, в середині будинку(не кутова). Балкон засклений та якісно утеплений, з виходом з кухні. Вікна металопластик, нові радіатори опалення, кондиціонер, встановлено лічильник газу, електроенергії та води, посудомийна машина. Будинок не над дорогою, охайне парадне,новий ліфт, кодовий замок, доглянута прибудинкова територія, новий дитячий майданчик, є місця для паркування авто. Чудова локація: поруч SportLife, супермакети Сільпо та Varus, Козацька гімназія, школа, дитячий садочок, поліклініка та багато іншого для комфортного проживання. Зручна транспортна розвязка громадського транспорту.
Є детальний ВІДЕООГЛЯД!
Комісія АН 5%

Код об`єкту на сайті компанії: 29211
Обратная связь
Анна
офлайн