1  / 11
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 1
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 2
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 3
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 4
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 5
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 6
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 7
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 8
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 9
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 10
Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16 - фото 11

Продаж квартири 1-к . Вул. Генерала Жмаченка 16

Киев, Днепровский

Пожаловаться
42 000 $
1 221 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 февраля 2026, ID: 4767915
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.4 м2
  • Площадь кухни 8.2 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Вул. Князя Романа Мстиславича 16 ( Генерала Жмаченка )
Продається 1-кімнатна квартира поряд з парком Перемога.
4/16 поверх
34.4/16.3/8.2 м2
С/в роздільний
Вікна на парк.
Квартира в гарному житловому стані . Дуже тепла . В будинку газ , завжди є опалення і вода . Зручне функціональне планування. Чисте парадне. До метро Дарниця 7 хв пішки. Поряд з будинком супермаркет СІЛЬПО. Також поруч школа і дитячий садочок . Гарна транспортна розвʼязка . Чистий продаж !
Обратная связь
Ольга Морозова
офлайн