1  / 20
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 1
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 2
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 3
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 4
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 5
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 6
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 7
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 8
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 9
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 10
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 11
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 12
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 13
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 14
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 15
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 16
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 17
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 18
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 19
Продаж  Квартира  вул. Назарівська, Центр, Київ - фото 20

Продаж Квартира вул. Назарівська, Центр, Київ

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
309 000 $
2 191 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5012135
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 141 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Елітна 3-кімнатна квартира в центрі Києва, вул. Назарівська, 7Б

Продається простора квартира у престижному цегляному будинку 2000 року побудови, розташованому поруч із Ботанічним садом ім. Фоміна у тихій та статусній частині Шевченківського району.

Квартира знаходиться на 5-му поверсі та має продумане планування. Передбачена кухня-студія площею 56 м2, дві окремі кімнати, серед яких мастер-спальня, а також два санвузли.

Оселя повністю укомплектована для проживання. Встановлені італійські меблі, натуральний паркет, якісна сантехніка. Вікна виходять у затишний зелений двір.

Будинок має закриту територію зі шлагбаумом, цілодобову охорону, консьєрж-сервіс і презентабельне парадне.

Для мешканців передбачений власний підземний паркінг та гостьова стоянка у дворі.

Поруч знаходяться Ботанічний сад ім. Фоміна, університет ім. Тараса Шевченка, Хрещатик та залізничний вокзал.

Станція метро «Університет» розташована у 10 хвилинах пішки. У пішій доступності також станції «Площа Українських Героїв» та «Вокзальна».
#A26167
Обратная связь
Максим
офлайн