1  / 4
Продаж / Квартира / вул. Льонокомбінатівська, Льонокомбінат, Рівне - фото 1
Продаж / Квартира / вул. Льонокомбінатівська, Льонокомбінат, Рівне - фото 2
Продаж / Квартира / вул. Льонокомбінатівська, Льонокомбінат, Рівне - фото 3
Продаж / Квартира / вул. Льонокомбінатівська, Льонокомбінат, Рівне - фото 4

Продаж / Квартира / вул. Льонокомбінатівська, Льонокомбінат, Рівне

Ровно

Пожаловаться
27 200 $
850 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4888035
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 12.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
Описание
Продаж квартир на етапі будівництва в районі Льонокомбінату — чудова можливість придбати житло за вигідною ціною ще до завершення робіт. Район активно розвивається: поруч нові будинки, зручна інфраструктура та тиха, затишна атмосфера. Територія — закритого типу, тож майбутні мешканці отримають додатковий рівень комфорту й безпеки.

Будинок, у якому продаються квартири, уже зводиться інтенсивними темпами. Поруч — повністю готова черга, що дає змогу оцінити якість робіт і планування на реальних прикладах. Здача нового будинку запланована на 1 квартал 2026 року.

ВАРТІСТЬ КВАРТИР

1-кімнатні

Ідеальні для першої покупки, оренди або компактного, продуманого житла.
• 32 м² — орієнтовно від 27 000 $
• 39,9 м² — орієнтовно від 34 000 $
• 46,7 м² — орієнтовно від 39 700 $
• 48,5 м² — орієнтовно від 41 200 $

2-кімнатні

Комфортний варіант для сім’ї або як інвестиція з чудовою ліквідністю.
• 54 м² — орієнтовно від 46 000 $
• 64,8 м² — орієнтовно від 55 000 $

У вже збудованому будинку:

Ціна становить 1000 $/м².

КОМУНІКАЦІЇ ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ (ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ)

Щоб покупець точно розумів, за що платить, важливо виділити, що вже зроблено в квартирі:
• підведена електрика;
• встановлений газовий котел;
• радіатори опалення по кімнатах;
• штукатурка стін, готова під фінішні роботи;
• стяжка підлоги, що дозволяє одразу переходити до покриття;
• міські комунікації: світло, газ, вода, каналізація;
• лічильники на газ, воду та електроенергію.