1  / 17
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 1
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 2
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 3
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 4
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 5
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 6
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 7
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 8
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 9
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 10
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 11
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 12
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 13
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 14
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 15
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 16
Продаж / Квартира /  Рівне - фото 17

Продаж / Квартира / Рівне

Ровно

Пожаловаться
44 200 $
938 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 февраля 2026, ID: 4760528
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 47.1 м2
  • Площадь кухни 6.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2 кімнатна квартира на зручному 2 поверсі готова під ремонт:
-У кімнатах та коридорі стіни очищені від старих шпалер
- через дорогу школа
- в сусідньому під'їзді продуктовий магазин -неподалік ринок
-Зручна транспортна розв'язка.
Хто хоче втілити свої мрії щоб жити в комфорті,котрий підходить саме вам,-
звертайтеся АН.Галина
Обратная связь
Галина Барановіч
офлайн