1  / 20
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 1
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 2
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 3
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 4
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 5
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 6
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 7
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 8
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 9
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 10
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 11
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 12
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 13
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 14
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 15
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 16
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 17
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 18
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 19
Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2 - фото 20

Продаж / Квартира / пр-т Володимира Івасюка 20А / Оболонь / 80.3м2

Киев, Оболонский

Пожаловаться
165 000 $
2 055 $ за м²
2 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4894767
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 80.3 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Пропонується до продажу сімейна 3-кімнатна квартира за адресою вул. Володимира Івасюка, 20А, Оболонський район - одна з найкращих локацій для життя біля води в Києві.

Квартира розташована на 11 поверсі цегляного будинку.
Загальна площа - 80,3 м².

Функціональне планування включає простору вітальню, дві окремі спальні з місяцями під робочий простір, кухню з балконом та санвузол - ідеальний варіант для сім’ї.

Головна перевага - видові характеристики.
Вікна квартири виходять на Дніпро та парк «Наталка» - один із найкращих парків Києва. Перед вами не буде нової забудови - лише відкритий простір, вода та зелень. Це той випадок, коли вид реально має значення і формує щоденний комфорт життя.

Квартира повністю укомплектована меблями та технікою - все залишається новим власникам. Стан ремонту заїжджай та жити.
Оздоблення та оснащення:
• паркет з бука у вітальні, спальнях та коридорі;
• плитка в зоні входу, на кухні та в санвузлі;
• кухня укомплектована технікою Whirlpool (холодильник, духова шафа, варильна поверхня);
• посудомийна машина Ariston;
• бойлер Ariston;
• встановлена система фільтрації води;
• кондиціонери LG у кожній кімнаті;