Без комиссии
1  / 20
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 1
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 2
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 3
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 4
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 5
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 6
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 7
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 8
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 9
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 10
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 11
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 12
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 13
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 14
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 15
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 16
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 17
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 18
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 19
Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське - фото 20

Продаж / Квартира / Пономарьова, Коцюбинське

Коцюбинское

Пожаловаться
125 000 $
1 316 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4952471
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 95 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 22 
  • Этажность 23 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Комбинированное 
Описание
Пентхаус з дизайнерським ремонтом у Коцюбинському

Простора дворівнева квартира з неймовірним видом на ліс — ідеальний варіант для тих, хто цінує стиль, комфорт і автономність.

Характеристики:

площа — 95 м
поверх — 22/23
формат — пентхаус (2 рівні)

Планування:
1 рівень:

передпокій
кухня
вітальня
душова кімната

2 рівень:

2 спальні

Комфорт:

автономне електричне опалення (повністю автоматизоване)
тепла підлога по всій квартирі (крім спальні)
бойлер 150 л
2 кондиціонери
інвертор акумулятори (автономність під час відключень)
генератор на будинок (вода та опалення завжди є)

Техніка:

варильна поверхня, духова шафа
холодильник
посудомийна машина
пральна машина
телевізор 75"

Локація:

вид на ліс — тиша та свіже повітря
до Lavina Mall — 5 хв на авто
маршрутки до Академмістечко — кожні 5 хв

Додатково:

багаторівневий паркінг у дворі (можна купити або орендувати місце)

Квартира повністю готова до проживання — заїжджай і живи без додаткових витрат.

Телефонуйте — домовимось про перегляд!
Обратная связь
Дмитро Павленко
офлайн