1  / 20
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 1
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 2
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 3
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 4
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 5
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 6
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 7
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 8
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 9
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 10
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 11
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 12
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 13
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 14
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 15
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 16
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 17
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 18
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 19
Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2 - фото 20

Продаж Квартира,Петропавлівська Борщагівка,Києво-Святошинс. р-н,89,4м2

Петропавловская Борщаговка

Пожаловаться
89 000 $
996 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905096
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 89.4 м2
  • Площадь кухни 35.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Охраняемая территория 
Описание
Продаж: твоя мрія про великий, світлий і по-справжньому затишний дім уже чекає ключів!
Уявіть: ви прокидаєтесь у потоці сонячного світла, діти сміються на величезній кухні-студії 35 м², де можна одночасно готувати вечерю, грати в настілки й приймати гостей без тісноти. Вечорами — тиша, бо над вами ніхто не топає. А взимку — ви самі вирішуєте, коли вмикати тепло, бо стоїть індивідуальний газовий котел. Ніяких "графіків опалення" та сюрпризів у платіжках.
Це 89.4 м² чистого комфорту в готовому ЖК «Антрацит» (Петропавлівська Борщагівка, вул. Макарівська, 39) — 5-й поверх 5-поверхівки, панорамний вид на місто, максимум світла з усіх вікон.
Що ви отримуєте:

Гігантська кухня-студія 35 м² — серце дому, де збирається вся родина
Дві повноцінні окремі спальні + можливість легко зробити третю (планування гнучке під ваш сценарій)
Два санвузли — вранці ніхто не стоїть у черзі
Закрита територія з охороною, підземний паркінг, дитячий і спортивний майданчики, барбекю-зона, зелень
Сусіди вже обжили будинок — тепла спільнота, жодних "будівельних пригод"
Поруч Sport Life, сади, школи, супермаркети, кафе, 5 хв до Окружної — Київ під боком, а ціни та тиша — як за містом

Це не просто метри. Це відчуття "нарешті вдома" для великої родини, яка хоче простору, тепла й свободи.
Ключі вже в руках — заїжджай і живи.
Перегляд — коли вам зручно (можна ввечері чи у вихідні).
Відео та додаткові фото — надішлю за 1 хвилину після повідомлення.
Пишіть/дзвоніть прямо зараз — такі варіанти розлітаються швидко.
Ваша нова глава починається саме тут.

THE Capital — ваш персональний провідник у світі преміальної нерухомості.
У нас — найбільша база перевірених об’єктів у Києві.
Якщо цей варіант не став вашим ідеальним — ми підберемо інший, ще кращий.

Готовий до конструктивної співпраці з експертами, які працюють на результат!

код: A 2 7 5 5 4
Обратная связь
Єждін Віталій Олександрович
офлайн
Похожие объявления
Квартира с отдельной спальней в Ж/К «Белый Парус». Одесса 8
  • Двухкомнатная
  • 85 м2
  • 8 / 20 эт.
150 000 $ Без комиссии
Код: 1227. Просторная кухня-студия с отдельной спальней в Ж/К «Белый Парус», ул. Литературная, 1А, 8/20 эт. дома, общая площадь 85 кв. м. Евроремонт, необходимая мебель и бытовая техника. Элитный жилой комплекс, расположен в 300 метрах от моря, в доме есть фитнес-клуб и бассейн, охраняемая территория. Актуальную информацию о наличии объекта, его стоимости, а также важные для вас детали интерьера (либо экстерьера) уточняйте непосредственно перед просмотром по VIBER/WHATSAPP/TELEGRAM (обязательно указав «КОД» рекламируемого объекта в сообщении). КОМИССИЯ ЗА УСЛУГИ АГЕНТСТВА – 0%.
Одесса, Приморский
Продам 2-квартиру в центре города "ЦУМ" Каменское 9
  • Двухкомнатная
  • 57 м2
  • 3 / 4 эт.
34 999 $
ПРОДАЖА 2-КОМН. КВАРТИРЫ С АВТОНОМНЫМ ОТОПЛЕНИЕМ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА (просп. Шевченко) Предлагаем к продаже крупногабаритную 2-комнатную квартиру-«сталинку» общей площадью 57 кв. м, расположенную на 3-м этаже 4-этажного дома на проспекте Тараса Шевченко (ориентир – ЦУМ). Квартира в хорошем жилом состоянии. Есть 2 балкона. Установлены металлопластиковые окна, металлическая входная дверь, счетчики на газ и воду. Автономное газовое отопление. Санузел раздельный, в кафеле. Напольное покрытие – линолеум, стены – обои. Квартира продается с мебелью, которую вы видите на фото. Это отличный вариант как для проживания, так и для сдачи в аренду. Возможна продажа по сертификату. По инфраструктуре: центр города – и этим всё сказано! Всё в пешей доступности: магазины, супермаркеты, парк, ЦУМ, банки и всё необходимое для комфортной жизни. Звоните! Приезжайте, смотрите, оценивайте и предлагайте свою цену — рассмотрим каждое предложение индивидуально. Если у вас есть недвижимость, которую вы хотите продать или сдать в аренду — звоните! Мы работаем на ваших условиях, предоставляем бесплатные юридические консультации, оформляем всю документацию и находим покупателей. ???? Цена: $35 000 ???? Тел.: 098 335 63 71
Каменское
ЕЛЕГАНТНА 2кім.кв з ФУНКЦІОНАЛЬНИМ плануванням Черкассы 2
  • Двухкомнатная
  • 60 м2
  • 4 / 12 эт.
90 000 $
Продається 2-кімнатна квартира-студія в по бул.ШЕВЧЕНКА в цегляному будинку. Простора та світла квартира з продуманим плануванням: кухня-студія гармонійно поєднана з вітальнею, що створює відчуття простору та комфорту. Окрема спальня затишна та тиха, ідеально підійде для відпочинку або дитячої кімнати. В квартирі виконаний якісний ремонт у теплих, приємних тонах. Натяжні стелі додають сучасності, а великі вікна наповнюють простір природним світлом. Кухня обладнана меблями та технікою, є все необхідне для комфортного проживання. Переваги: -центр міста все поруч: магазини, школи, садочки, ТРЦ -зручне планування (кухня-студія + окрема кімната) -квартира дуже світла та затишна -готова до заселення (повністю укомплектована меблями та технікою) Будинок відносно новий, із закритим та доглянутим подвір’ям, облаштованим дитячим майданчиком. Додатковою перевагою є власне паркомісце. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
Черкассы
офлайн
Єждін Віталій Олександрович
На сайте с 16 апреля 2020