1  / 20
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 1
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 2
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 3
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 4
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 5
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 6
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 7
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 8
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 9
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 10
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 11
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 12
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 13
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 14
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 15
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 16
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 17
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 18
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 19
Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City - фото 20

Продаж Квартира 3кімн 90.5м2 ЖК Manhattan City

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
138 000 $
1 525 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4902672
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 90.5 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 36 
  • Ремонт После строителей 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
RR11730 Продаж 3-кімнатної квартири 90,5 м² у ЖК Manhattan City | Центр

Пропонується квартира без ремонту в одному з найвпізнаваніших комплексів бізнес-класу ЖК Manhattan City, розташованому в Шевченківський район на перетині вул. Борщагівської та Берестейський проспект.

Ідеальне рішення для тих, хто хоче реалізувати власний дизайн-проєкт у сучасному форматі житла.

Основні характеристики
Площа: 90,5 м² (житлова — 54,8 м²)
Поверх: 14 / 36
Додатково: комора
Включено: готовий дизайн-проєкт

Функціональне планування:

2 окремі спальні
простора кухня-вітальня
2 санвузли

Квартира орієнтована на сонячну сторону, що забезпечує природне освітлення та комфортний мікроклімат.

Інвестиційний потенціал

Об’єкт ідеально підходить як для проживання, так і для інвестиції:

можливість реалізувати інтер’єр під власний запит
висока ліквідність локації
попит на оренду в даному комплексі

Передбачена можливість придбання паркомісця (наразі в оренді — додатковий дохід).

Рівень комплексу

ЖК Manhattan City — сучасний житловий комплекс бізнес-класу з виразною архітектурою: