1  / 13
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 1
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 2
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 3
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 4
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 5
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 6
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 7
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 8
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 9
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 10
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 11
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 12
Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг - фото 13

Продаж Квартира 3кім. 99.5м2 ЖК «Французький квартал 2» Метро Паркінг

Киев, Печерский

Пожаловаться
395 000 $
3 970 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4899655
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 99.5 м2
  • Площадь кухни 40 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж квартири 99,5 м² | ЖК «Французький квартал 2», вул. Предславинська, Печерськ

Стильна дизайнерська квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів центру Києва. Продумане планування, авторський дизайн і престижна локація створюють комфортний простір для життя в ритмі міста.

### Характеристики приміщення

— Загальна площа: 99,5 м²
— Поверх: 3 / 10
— Кількість кімнат: 3
— Планування: простора кухня-вітальня, 2 спальні
— Санвузли: 2
— Фонд: житловий

### Інтер’єр та оснащення

— Дизайнерський ремонт від Igor Sirotov Architects
— Преміальні оздоблювальні матеріали
— Вбудовані меблі та побутова техніка
— Сучасне зонування простору
— Квартира повністю готова до проживання

### Будинок та комфорт

— ЖК «Французький квартал 2»
— Паркінг у будинку
— Доглянута територія комплексу
— Сучасні інженерні рішення

### Інфраструктура та транспорт

— Печерський район, центр Києва
— Поруч метро «Либідська»
— Швидкий доступ до ключових локацій міста
— Поруч ТРЦ Ocean Plaza