1  / 14
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 1
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 2
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 3
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 4
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 5
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 6
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 7
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 8
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 9
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 10
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 11
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 12
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 13
Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside - фото 14

Продаж Квартира 151м2 3кімн 2пов ЖК Riviera Riverside

Киев, Днепровский

Пожаловаться
750 000 $
4 967 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4721868
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 151 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность 14 
  • Комфорт Ванна, Душевая кабина, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория 
Описание
RR12950 Продаж розкішної квартири з панорамним видом на Дніпро

ЖК Riviera Riverside | Київ

Пропонується до продажу ексклюзивна видова квартира преміум-класу в одному з найпрестижніших житлових комплексів столиці — Riviera Riverside. Поєднання авторського дизайну, терас з прямим видом на Дніпро та високого рівня сервісу комплексу створює безкомпромісний рівень комфорту для життя.

Основні характеристики квартири

Адреса: ЖК Riviera Riverside, Київ

Загальна площа: 150 м²

Житлова площа: 93 м²

Площа кухні: 16 м²

Поверх: 2 з 14

Кількість кімнат: 3

спальня

дитяча

кабінет

Планування та інтер’єр

Квартира має індивідуальне планування з чітким зонуванням:

ізольована спальна зона

простора гостьова зона, поєднана з кухнею

два санвузли (ванна та душова)

гардеробна кімната

Інтер’єр виконаний дизайнерською студією Nataly Bolshakova Studio з використанням преміальних матеріалів та продуманих архітектурних рішень.

Дві просторі тераси

Захопливі панорамні види на Дніпро та Печерські пагорби