1  / 20
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 1
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 2
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 3
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 4
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 5
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 6
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 7
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 8
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 9
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 10
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 11
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 12
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 13
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 14
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 15
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 16
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 17
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 18
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 19
Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою - фото 20

Продаж квартира 128м2 ЖК Taryan Towers з терасою

Киев, Печерский

Пожаловаться
990 000 $
7 734 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891175
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 128 м2
  • Площадь кухни 34 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 35 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
#34937
Пропонується на продаж видова квартира (128,1м2) у сучасному комплексі Taryan Towers (1 вежа)

Видова та простора квартира з дизайнерським ремонтом, панорамними вікнами, відкритою терасою та функціональним плануванням.
З панорамних вікон відкриваються захоплюючі краєвиди на місто.

Планування квартири продумане до дрібниць:
- гардероб при вході,
- кухня-вітальня з виходом на терасу,
- санвузол з ванною,
- майстер спальня з власним санвузлом з душем та виходом на терасу,
- гостьова спальня.
В квартирі встановлено систему розумного будинку, багато варіантів освітлення, розведено акустичну систему та встановлена клімат система.
Все управління із смартфону або з панелей у кожній кімнаті, що були виготовлені спеціально під проект квартири.
Цей простір був створений для людей, які не готові йти на компроміс у питаннях якості, стилю та технологічного наповнення.

Концепція інфраструктури Taryan Towers передбачає комфорт та автономність для мешканців: у нижній частині буде облаштовано торговий центр із магазинами, супермаркетом, сервісами, бутіками, ресторанами та кафе.