1  / 8
Продаж квартир в Поляні Сонячне Закарпаття - фото 1
Продаж квартир в Поляні Сонячне Закарпаття - фото 2
Продаж квартир в Поляні Сонячне Закарпаття - фото 3
Продаж квартир в Поляні Сонячне Закарпаття - фото 4
Продаж квартир в Поляні Сонячне Закарпаття - фото 5
Продаж квартир в Поляні Сонячне Закарпаття - фото 6
Продаж квартир в Поляні Сонячне Закарпаття - фото 7
Продаж квартир в Поляні Сонячне Закарпаття - фото 8

Продаж квартир в Поляні Сонячне Закарпаття

Русская Поляна

Пожаловаться
63 450 $
1 500 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4709659
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 42.3 м2
  • Площадь кухни 15.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик 
Описание
ОГОЛОШЕННЯ ВІД ВЛАСНИКА!!!

Продаються нові квартири в с. Поляна (Сонячне Закарпаття) — знаходяться на території курортної зони(10 км до м. Свалява, 25 км до м. Мукачево, 60 км до м. Ужгород)
В радіусі 100 м: бювет з мінеральною водою «Поляна Квасова», магазини, кіоски, аптеки, інфраструктура,
• Панорамний вид на річку та гори
• Дитячий майданчик на території
• Паркінг (під викуп або оренду)
• Доступні квартири в різних варіантах:
• Готові до заселення
• У чорновому стані(для індивідуального ремонту)
• Сучасне планування, якісне будівництво

Ідеально для проживання, відпочинку чи здачі в оренду!
Доступні 1–3 кімнатні квартири.

Телефонуйте або пишіть — надамо планування, деталі та покажемо об’єкт!
Обратная связь
Євгеній
офлайн