1  / 20
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 1
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 2
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 3
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 4
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 5
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 6
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 7
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 8
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 9
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 10
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 11
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 12
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 13
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 14
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 15
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 16
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 17
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 18
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 19
ПРОДАЖ!  Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР! - фото 20

ПРОДАЖ! Коновальця Євгена (Щорса) ЖК, Митець Печерський.ЦЕНТР!

Киев, Печерский

Пожаловаться
250 000 $
1 316 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5021618
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 190 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 17 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Продаж!
Дворівнева квартира з ремонтом в престижному районі з панорамним видом. На першому рівні 2 кімнати і кухня. На другому також 2 великі кімнати. У квартирі 3 санвузли. Гарний краєвид. Престижний район, центр міста, вся інфраструктура поруч, до станції метро "Печерська" - 5 хвилин пішки.
під'їзди з ремонтом, охорона, відеоспостереження, консьєрж. 2 ліфти. поруч ресторани, салони краси, банк, спортклуб, магазини, є підземний паркінг. Супермаркет "Велика Кишеня", Національний університет Культури та мистецтв, "Печерська", "Палац Укриїна"
Найкраща локація! Телефонуйте.
Обратная связь
Наталья
офлайн