1  / 2
Продаж комерційного приміщення з орендарями – готовий орендний бізнес. - фото 1
Продаж комерційного приміщення з орендарями – готовий орендний бізнес. - фото 2

Продаж комерційного приміщення з орендарями – готовий орендний бізнес.

Великая Александровка

Пожаловаться
24 899 500 грн.
45 687 грн. за м²
28 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 19 января 2025, ID: 3484894
Характеристики
  • Расположение Отдельное здание 
  • Общая площадь 545 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
Описание
Ціна продажу 560000$. ОКУПНІСТЬ - 8,8 років.

Пропонується до продажу комерційне приміщення вільного призначення, розташоване за адресою с.Велика Олександрівка вул.Котляревського, 27. Бориспільського району Київської області.
Об’єкт площею 545 кв. м знаходиться на першому фасадному поверсі, що забезпечує зручний доступ, високу видимість і стабільний потік потенційних клієнтів. Приміщення продається разом із якірним орендарем, що робить його ідеальним варіантом для інвесторів, які шукають готовий бізнес із гарантованим доходом.

Локація є однією з головних переваг цього об’єкта. Приміщення має сучасний ремонт, власні санвузли та всі необхідні комунікації, що дозволяє без додаткових витрат використовувати його для будь-яких цілей.

Це відмінна інвестиція, яка поєднує зручну локацію, стабільний дохід і готовність до експлуатації. Запрошуємо на перегляд, щоб оцінити всі переваги цього об’єкта.
Обратная связь
Юрий
офлайн
Похожие объявления
ПРОДАЖ ГОТОВОГО ОРЕНДНОГО БІЗНЕСУ — ПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС У КИЄВІ Киев 2
  • 10000 м2
  • 1 / 1 эт.
1 000 $
ПРОДАЖ ГОТОВОГО ОРЕНДНОГО БІЗНЕСУ — ПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС У КИЄВІ Пропонується до продажу діючий складсько-виробничий комплекс із високою наповнюваністю та стабільним грошовим потоком. Ідеальний варіант для інвесторів, які шукають об'єкт із пулом надійних орендарів. Локація: м. Київ, правобережна частина, промислова зона Святошинський р.н.(деталі — після підписання NDA). Основні характеристики: Загальна площа: 10 000 кв.м. Структура: 7 000 кв.м. — виробничо-складські площі; 3 000 кв.м. — адміністративні та офісні приміщення. Земельна ділянка: 0,6 га (в оренді). Заповнюваність: 100%. Основний пул орендарів (80%) — стабільні підприємства, що працюють на об'єкті багато років. Стан та комунікації: Об'єкт функціонує як цілісний майновий комплекс протягом тривалого часу. Забезпечений необхідними потужностями для виробничої діяльності. Комерційні умови: Стартова ціна: 1000 $/кв.м. Готові до конструктивного діалогу та торгу з реальним покупцем. +380973562483 (WhatsApp)
Киев
Продам приміщення на вулиці Шевченка. Кременчуг 5
  • 13.2 м2
  • 1 / 9 эт.
13 500 $
Приміщення знаходиться на першому поверсі. Загальна площа – 13,2 квадратних метрів. Комунікації підключені. Приміщення з ремонтом. Є санвузол. Вікно і вхідні двері замінені. Чудово підходить для бьюті сфери або подобової оренди. Можна розглядати продаж приміщення з обладнанням. Вдала транспортна розв’язка, жвавий пішохідний і автомобільний трафік. Прямий продаж. Без комісії для покупця.
Кременчуг
Продаж приміщення в окремо розташованій будівлі, вул. Чарівна «17 Квартал» Кривой Рог 10
  • 180 м2
  • 1 / 1 эт.
28 000 $
Продається приміщення в окремо розташованій будівлі Тернівский район, вул. Чарівна (Косигіна), 22а «17 Квартал» Добре проглядається з проїзної частини Парковка біля приміщення Планування об’єкту : - Загальна площа – 180кв.м - Висота стелі – 3.06м - Санвузол Комунікації: - Електроенергія - Центральне водопостачання та каналізація Локація: - Над проїзною частиною - Сучасна транспортна лінія - Великий автомобільний трафік Продаж – 28 000$
Кривой Рог, Терновский
офлайн
Юрий
На сайте с 16 апреля 2020