1  / 7
Продаж комерційного приміщення БЕЗ РІЕЛТОРІВ!!! 7км від Києва - фото 1
Продаж комерційного приміщення БЕЗ РІЕЛТОРІВ!!! 7км від Києва - фото 2
Продаж комерційного приміщення БЕЗ РІЕЛТОРІВ!!! 7км від Києва - фото 3
Продаж комерційного приміщення БЕЗ РІЕЛТОРІВ!!! 7км від Києва - фото 4
Продаж комерційного приміщення БЕЗ РІЕЛТОРІВ!!! 7км від Києва - фото 5
Продаж комерційного приміщення БЕЗ РІЕЛТОРІВ!!! 7км від Києва - фото 6
Продаж комерційного приміщення БЕЗ РІЕЛТОРІВ!!! 7км від Києва - фото 7

Продаж комерційного приміщення БЕЗ РІЕЛТОРІВ!!! 7км від Києва

Святопетровское

Пожаловаться
1 200 $
60 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 июля 2025, ID: 4037938
Характеристики
  • Расположение Часть здания 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається комерційне приміщення в затишному житловому комплексі всього в 7км від Києва, найближче передмістя! Прохідне місце! Будинок знаходиться в центральній частині комплексу!
Можна оформляти безвідсоткове розтермінування!
‼️Є приміщення від 20м2 до 90м2 Можна розглянути й більший метраж до 700м2‼️ Чудово підійдуть під магазини, салони, дитячі розважальні центри, навчальні центри, спортивний зал і т.п.
Наші переваги:

- Комплекс з цілодобовою охороною. Зелений та затишний! Невисокої забудови!
- Власна інфраструктура;
- Централізовані комунікації;
- Новий будинок;
- Зручне розташування: поряд школи, дитячі садки, торгові центри та зупинки громадського транспорту;

Є різні варіанти нежилих приміщень, з дворами та без!
Для отримання додаткової інформації та запису на перегляд телефонуйте за телефоном: +38 09******20 Вікторія, менеджер офіційного відділу продажу забудовника. Звертайтесь, будемо раді допомогти!
Обратная связь
Вікторія відділ продажу
офлайн
Похожие объявления
Продаж території + будівлі для бізнесу. Виробничі приміщення. Кривой Рог 20
  • 1500 м2
185 000 $
Вулиця Окружна. Промзона між Карачунами і Змичкою. Центрально-міський район напрямок на Кропивницький, Київ. Територія 31 сотка. По всьому периметру огороджено залізобетонними плитами. Територія правильної форми, зручний під'їзд і заїзд, є місце для заїзду і відстою фур. Бетоноване замощення. 1500 квадратних метрів будівель і приміщень, є і виробничі, і адміністративні і складські + великий підвал. Є вода і центральна каналізація, світло 75 кіловат. Поруч громадський транспорт ( трамвай і маршрутки). Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Центрально-Городской
офісне приміщення Дніпро, Соборний, 239000 $ Днепр 7
  • 165 м2
  • 3 / 18 эт.
239 000 $
Продам нежитлове приміщення вільного призначення в ЖК Небо вул. Володимира Вернадського 35Н . Після забудовника. Площа 165 м2. 3-й поверх. Тераса с краєвидом на р. Дніпро Реальним покупцям ХОРОШИЙ ТОРГ на обєкті!
Днепр
  • 720 м2
  • 1 / 1 эт.
75 000 $ Торг
Продам в РАССРОЧКУ С ПРЕДОПЛАТОЙ в подарок 25 кВт помещение с бомбоубежищем общей площадью 720м2 (360м2+360м2),частная собственность Расположено на трассе Николаев-Киев,4км от города Николаева и от объездной на Херсон и Одессу 0,8км,аэропорт 1,5км,ж/д станция 3,5км,железнодорожный тупик рядом,морпорт 8,9 км.
Николаев, Центральный, Соляные
офлайн
Вікторія відділ продажу
На сайте с 16 апреля 2020