1  / 9
Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода) - фото 1
Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода) - фото 2
Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода) - фото 3
Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода) - фото 4
Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода) - фото 5
Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода) - фото 6
Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода) - фото 7
Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода) - фото 8
Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода) - фото 9

Продаж комерції, фасад, вхід з дороги, Опришківська слобода)

Ивано-Франковск

Пожаловаться
39 000 $
1 681 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 11 ноября 2024, ID: 3255227
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 23.2 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Нет 
  • Меблирование Нет 
  • Санузел Нет 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж комерційного приміщення Опришківська слобода
Фасадне приміщення
Площа 23.2 кв.м. сирець.
Присутні лічильники на воду та світло.
Заведено 10 КВТ світла.
Деталі та огляди за телефоном
Обратная связь
Фіняк Тетяна
офлайн
Похожие объявления
Продам нежитлове приміщення у селі Щасливе, ЖК 7-я Счастливое 17
  • 36 м2
  • 1 / 9 эт.
35 000 $
Продам нежитлове приміщення, площею 35,5 кВ.м. розташоване у селі Щасливе, ЖК 7-я (12 км від метро Бориспільська). Зроблений ремонт для можливого проживання як в 1 кім. квартирі: санвузол сумісний з душ-кабіною, кухня відкрита, поли з підігрівом, 2 електробатареї, вай-фай, грати на вікнах, цокольний поверх 9-поверхового нового будинку. Можлива оренда під проживання терміном до року. За домовленістю. Деталі за телефоном.
Счастливое
Продається комерційний комплекс у Тернополі — 718 м², 3 поверхи, вулиця Об’їзна. Тернополь топ 13
  • 718 м2
  • 3 эт.
488 250 $
Продається комерційний комплекс у Тернополі — 718 м², 3 поверхи, вулиця Об’їзна. Заїзд прямо з траси, відмінна видимість. Об’єкт діючий, із ремонтом, енергонезалежністю, власною парковкою та всіма комунікаціями. Перші два поверхи — відкритий простір по 200 м², легко переплановується, є можливість створити окремі входи під різні бізнеси. Третій поверх — 8 офісних кабінетів та кухня для персоналу. Об’єкт оснащений відеонаглядом, пожежною та охоронною сигналізаціями. Для інвестора — це дохідний актив: здача площ в оренду може окупити інвестицію за кілька років. Ви не просто купуєте метри — ви отримуєте готовий інструмент для масштабування бізнесу або стабільний інвестиційний дохід.
Тернополь
ТОП-пропозиція в самому центрі столиці! БЕЗ КОМІСІЇ Киев 2
  • 3650 м2
  • 5 эт.
2 500 $
ТОП-пропозиція в самому центрі столиці! БЕЗ КОМІСІЇ Локація: Центр міста, метро «Театральна» та «Хрещатик» — у пішій доступності. Загальна площа: 3647,5 кв. м Склад лоту: б-р Тараса Шевченка — окрема нежитлова будівля, 106 кв. м. вул. Євгена Чикаленка (Пушкінська) — 2-поверховий адмінбудинок, 409 кв. м. вул. Євгена Чикаленка (Пушкінська) — нежитлове приміщення, 91 кв. м. вул. Євгена Чикаленка (Пушкінська) — капітальний нежитловий будинок, 3041,5 кв. м. Чому це вигідно? * Підійде під бізнес-центр, приватну клініку, сучасний коворкінг, представництво компанії або готель. * Нежитловий фонд, повний пакет документів. * 0% комісії для покупця! +38 (097) 356-24-83
Киев, Шевченковский
офлайн
Фіняк Тетяна
На сайте с 16 апреля 2020