Без комиссии
1  / 17
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 1
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 2
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 3
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 4
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 5
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 6
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 7
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 8
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 9
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 10
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 11
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 12
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 13
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 14
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 15
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 16
Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська - фото 17

Продаж євро двокімнатна квартира в ЖК Plaza Kvartal, Чабани,Покровська

Чабаны

Пожаловаться
90 000 $
1 991 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 августа 2025, ID: 4248083
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45.2 м2
  • Площадь кухни 6.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Терраса, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Чабани, вул. Покровська, 24а — ЖК Plaza Kvartal
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, затишок та якість життя.
Ремонт робився для себе — зі смаком та увагою до кожної деталі
Ця квартира створювалась не “під продаж”, а для себе, для життя, для щастя.
Коли заходиш — серце заспокоюється. Тут хочеться залишитись.
Залишається все, що ви бачите — якісні меблі, надійна техніка, зручність у кожній дрібниці.
Це квартира, в яку не потрібно вкладати роки чи сили — просто відкрийте двері і живіть.
Тепло тут — не лише в стінах, а й у відчуттях.
Установлені ЕКО-обігрівачі з керуванням через телефон — зручно та економно.
Особлива магія будинку — дві тераси.
Одна — на даху, з барбекю-зоною, де народжуються найтепліші вечори з близькими.
Інша на першому поверсі, затишна для ранкової кави й тиші.
Підземний паркінг — щоб машина була в безпеці та поруч.
Комплекс комфорт-класу, який відчувається як окремий маленький світ.
Тут є все:
— магазинчики й аптеки
— Benefit з європейськими товарами
— затишна кав’ярня і кафе
— зоомагазин для чотирилапих
— поштомат Нової Пошти
— приватна клініка
А ще — зручна транспортна розв’язка, до метро Теремки — 10 хвилин на авто.