Продаж елітного будинку 640 м2 в Лісниках з власним басейном і банею
1 100 000 $
1 719 $ за м²
Добавлено: 26 ноября 2025, ID: 4519505
Характеристики
-
Без комиссии
Нет
-
Комнат
8
-
Общая площадь
640 м2
-
Этажность
4
-
Площадь участка
20 сот.
-
Отопление
Собственная котельная
-
Ремонт
Авторский проект
-
Комфорт
Терраса, Гараж, Автоматические ворота, Спортзал, Баcсейн
Описание
Продаж елітного будинку в Лісниках
Продажа элитного дома в Лесниках.
Києво-Святошинський район, Лісники Киево-Святошинский район, Лесники.
Мрієте про просторий та затишний будинок із парком перед вікнами, басейном та зоною відпочинку? Цей унікальний будинок у Лісниках створений для тих, хто цінує якість, комфорт і приватність
Площа будинку: 640 м
Ділянка: 20 соток та можливість добавити ще 30 соток.
Побудований у 2020 році
Переваги:
4 поверхи, включаючи підвальний рівень зі спортзалом, винним погребом і гаражем на 2–3 авто
Якісне будівництво: цегла М150, фундамент і паркан – бетон М350 (Ковальська);
Зовнішнє оздоблення – натуральний травертин.
Усередині – мармурові підлоги, сходи та підлога.
У кімнатах африканське дерево;
Панорамні вікна Rehau Brillant з енергозбереженням;
Опалення: газ та електроенергія;
Система відеоспостереження, сигналізація, автоматичний полив, генератор.
Планування:
5 спалень , велика зала на першому та 4 поверхах , робочий кабінет;
6 санвузлів;
З кожної кімнати вихід на терасу/балкон.
3 гардеробі кімнати.
Простора вітальня на першому поверсі виконана у класичному стилі з елементами неокласики, що підкреслює вишуканість та статусність оселі.
Підлога та стіни оздоблені натуральним мармуром та декоративною венеціанською штукатуркою, що надає простору благородного сяйва. Висока стеля з витонченою ліпниною та кришталевими люстрами створюють атмосферу елегантності. У центрі кімнати — камін у класичному стилі, що додає теплоти та затишку.
Меблі у світлих тонах з різьбленими деталями та золоченими елементами гармонійно поєднуються з інтер’єром.
Великі панорамні вікна з виходом на терасу/балкон забезпечують чудове природне освітлення.
Ця кімната ідеально підходить для проведення прийомів гостей, сімейних вечорів біля каміну або відпочинку у справжній атмосфері розкоші.
Територія:
На території — сучасний басейн з терасою для відпочинку. Зона релаксу з шезлонгами, зелені насадження та повна приватність роблять відпочинок максимально комфортним.
На території також створена справжня зона відпочинку, де можна насолоджуватися комфортом у будь-яку пору року:
Затишна альтанка з мангалом — ідеальне місце для дружніх зустрічей та сімейних вечорів на свіжому повітрі;
Баня з власною кухнею, ванною та кімнатою відпочинку — простір для релаксу та оздоровлення;
Доглянутий ландшафтний дизайн: багато хвойних дерев, вічнозелений газон та продумане озеленення, що створюють відчуття приватного заміського курорту.
Тут панує атмосфера затишку, спокою та справжньої гармонії з природою.
Престижна локація — с. Лісники, Обухівський район
Будинок розташований у мальовничому та престижному передмісті Києва — с. Лісники. Це одна з найкомфортніших локацій для життя: поруч столиця, але водночас повна тиша та спокій заміської атмосфери.
Перед будинком формується сучасний парк «Лісники» — гарантований простір без майбутніх забудов. Жодних багатоповерхівок перед вікнами, лише зелень, свіже повітря, відкриті краєвиди та гармонія з природою.
Додаткова п
Похожие объявления
19
- Трехкомнатная
- 130 м2
- 14 соток
Селище Радушне. 12 кілометрів від Кривого Рога. Зручно їхати у місто , автобуси ходять часто і по графіку. Продаж 2-х поверхового будинку в центрі селища. По вулиці дитячий садок, з вулиці виїзд на школу і центр ( зупинка, магазини, кав'ярні), амбулаторія. Будинок в гарному жилому стані, заходь і живи. Металопластикові вікна і труби. Новий дах. Будинок утеплений. Газове автономне опалення ( двухконтурний італійський котел). В будинку 3-кімнати, велика кухня, гардеробна, роздільний санвузол. Залишаються усі меблі і техніка що на фото. Біля будинку невелика тераса, і навіс на два авто. 15 сотих приватизованої землі, молодий фруктовий сад. Поруч південне водосховище. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман
11
- Пятикомнатная
- 160 м2
- 8 соток
Снижена цена! Дом- в коттеджном районе Павленки ( Харьков, возле ул. Ньютона). Площадь - 160 м2. Дом 1- этажный с мансардным этажом, имеется подвал 12 м2. Терраса. 2 санузла.
Участок 8 соток. Имеется гараж, парник. Автоматические ворота. Находится по застроенной улице.
Отопление- газовый котел, камин. Своя скважина. Цена- экв. 135000.
067-984-19-63, 050-557-90-11
12
- Трехкомнатная
- 100 м2
- 4 сотки
Без оплаты агентству!
Документы- на дом и землю!
Продам дом новой постройки ( таунхаус) со своим приватизированным огороженным участком 4 сотки земли. Расположен в районе ул. Ньютона ( коттеджный поселок Павленки) по застроенной современными домами жилой улице. Площадь дома- 100 м2 9 с возможностью использовать мансардный этаж+ 50 м2. Дом очень теплый.
В дом заведено электричество 380 В, имеется своя скважина, септик. Если есть надобность подключения газа- он проходит по улице рядом с участком!
Рядом- школы, магазины, супермаркеты, транспорт!
Цена- 80000 долл.
Без оплаты агентству!
067-984-19-63, 050-557-90-11