Без комиссии
1  / 20
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 1
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 2
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 3
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 4
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 5
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 6
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 7
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 8
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 9
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 10
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 11
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 12
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 13
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 14
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 15
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 16
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 17
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 18
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 19
Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією - фото 20

Продаж гарної 2 кімн.квартири з суперовою локацією

Винница

Пожаловаться
63 600 $
1 413 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891710
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Якщо Вам хочеться мати можливість щодня гуляти парком та завжди скрізь встигати ,то запрошуємо купити нашу 2-кімнатну квартиру з роздільними кімнатами ,яка знаходиться біля оновленого ринку Пасаж ,та чудового лісопарку ,в 2 хвилинах від алеї Космонавтів з гарним ремонтом і за приємною ціною .
В квартирі залишається кухня ,шафа ,пральна машина та холодильник.Квартира дуже тепла та затишна .Дах шатровий- робився капітальний ремонт
Запрошуємо на перегляд і бажаємо, щоб Ваші мрії здійснилися!
Обратная связь
Оксана
офлайн