1  / 19
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 1
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 2
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 3
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 4
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 5
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 6
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 7
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 8
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 9
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 10
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 11
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 12
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 13
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 14
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 15
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 16
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 17
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 18
Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом. - фото 19

Продаж гараж-квартири біля ЖК «Покровський», зручним заїздом.

Ирпень

Пожаловаться
28 000 $
512 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 апреля 2026, ID: 4950271
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 54.7 м2
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик 
  • Комфорт Санузел, Стеллажи, Охрана, Видеонаблюдение, Отопление, Спальное место 
  • Инфраструктура Автомойка, Шиномонтаж, СТО, Авторынок запчастей 
Описание
Характеристики:
загальна площа : 54.7м2 (два гаражі разом)
-центральне водопостачання
-септик
-утеплення 100 мм пінопластом

Є можливість придбати два гаража разом
Ідеально підійде під СТО, майстерню, склад, зберігання авто.
Обратная связь
bohdan.kvartal8899
офлайн