1  / 11
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 1
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 2
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 3
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 4
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 5
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 6
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 7
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 8
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 9
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 10
Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка - фото 11

Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² вул. Довженка

Ивано-Франковск

Пожаловаться
102 000 $
1 478 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 января 2026, ID: 4664236
Характеристики
  • Расположение Фасадное помещение 
  • Тип объекта Нежилое помещение в жилом фонде 
  • Общая площадь 69 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
- Продаж фасадного комерційного приміщення — 69 м² | вул. Довженка

Шукаєте готовий бізнес-простір у прохідній та комерційно привабливій локації?
Тоді цей варіант саме для вас!

- Локація: вул. Довженка, поруч із популярним магазином Заравшан — стабільний трафік, видимість та зручність для клієнтів.
- Фасадний вхід з вулиці — ідеально для бізнесу, який потребує впізнаваності та доступності.

Характеристики:

- Площа: 69 м²

- Перший поверх

- Свіжий ремонт — не потребує вкладень

- Потужність електрики — 9 кВт

- Опалення електричне (економний контроль витрат)

- Санвузол

- Відеоспостереження

- Охоронна сигналізація

- 5 окремих кімнат — зручно для зонування під офіси, кабінети чи обслуговування клієнтів.

Підійде під:

- салон краси / барбершоп
- медичний центр або стоматологію
- офіс компанії чи IT-простір
- магазин, шоурум, сервісний центр
- клінінг, логістика, турагенція та інше

- Все готово до старту — заходь та працюй!

- Для перегляду та деталей телефонуйте.
Хороші приміщення на першому поверсі — рідкість. Не втрачайте можливість!
Обратная связь
Сабіна
офлайн
Похожие объявления
Продаж території + будівлі для бізнесу. Виробничі приміщення. Кривой Рог 20
  • 1500 м2
160 000 $
Вулиця Окружна. Промзона між Карачунами і Змичкою. Центрально-міський район напрямок на Кропивницький, Київ. Територія 31 сотка. По всьому периметру огороджено залізобетонними плитами. Територія правильної форми, зручний під'їзд і заїзд, є місце для заїзду і відстою фур. Бетоноване замощення. 1500 квадратних метрів будівель і приміщень, є і виробничі, і адміністративні і складські + великий підвал. Є вода і центральна каналізація, світло 75 кіловат. Поруч громадський транспорт ( трамвай і маршрутки). Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Центрально-Городской
Продаж окремо розташованої будівлі, 1500 м.кв. Кривой Рог 20
  • 1500 м2
  • 3 эт.
1 200 000 $
Ексклюзивна пропозиція! Продаж окремо розташованої, нежитлової будівлі 3 поверхи, загальною площею 1500 м.кв., з власною територією 16 сотих. Поруч відсутні об'єкти ризику. Автономне, газове опалення. Розташована в географічному центрі міста Кривий Ріг ( приблизно однакова відстань до кожного району) . Вулиця Софії Перовської 5, поруч площа Олександра Поля колишня ( артема ). Широкий спектр використання, офісно-торгівельний комплекс, готель, банк, лікарня, представництво, посольство, консульство, навчальні заклади...Гарний робочий стан, був зроблений якісний, капітальний ремонт, з заміною усіх комунікацій. Натуральні якісні матеріали. Вентиляція, кондиціонери, справжній твердопаливний камін. Зручне і продумане планування , ліфт OTIS, один центральний і два пожежних сходових маршів. Закрита територія з паркінгом для співробітників + 3 гаражі в самій будівлі, також великий гостьовий/клієнтський паркінг. Планування надам за потреби. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
Продаж комерційного приміщення. Район Автовокзала. Кривой Рог 8
  • 45 м2
  • 1 / 3 эт.
45 000 $
Продаж комерційного приміщення вільного призначення. Магазин, кав'ярня, салон краси, ломбард, аптека, та інше. 45 метрів квадратних для вашого бізнесу. Район Автовокзала, поруч проспект Університетський ( Гагаріна). Приміщення в гарному робочому стані. Можна зайти і працювати. Стіни фарбовані, на підлозі керамограніт, нова електрика, сантехніка. Панорамні вікна. Усе приміщення фасады. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Долгинцевский
офлайн
Сабіна
На сайте с 16 апреля 2020