1  / 17
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 1
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 2
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 3
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 4
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 5
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 6
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 7
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 8
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 9
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 10
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 11
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 12
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 13
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 14
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 15
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 16
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а - фото 17

Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом, Солом'янська 15а

Киев, Соломенский

Пожаловаться
155 000 $
1 962 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011818
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 79 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 27 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж двокімнатної квартири з якісним ремонтом.

Адреса вул. Солом'янська, будинок 15А.

19 поверх з 27. Загальна площа квартири 79,3 метрів квадратних.

Квартира з ремонтом, меблями та облаштована усією необхідною технікою. Заходи та живи.

Планування квартири:

-Кухня

-Простора вітальня;

-Окрема спальня;

-Гардеробна кімната.

-Коридор

-Санвузол

В квартирі: Диван і два крісла італійського виробника, повно розмірне ліжко в спальні з ортопедичним матрацом, пральна машина Samsung, холодильник LG, мікрохвильова піч, варильна панель, духовка, бойлер, 3 кондиціонери Samsung, 2 телевізори Samsung.

На випадок відключень електроенергії, в будинку встановлено генератор. Будинок обладнано системою димовидалення та пожежогасіння, знаходиться поруч з Солом'янським ландшафтним парком. Свій вихід в парк з дому по картці - ідеально для Ваших прогулянок з домашніми улюбленцями або для пробіжок.

В будинку цілодобова охорона та відеоспостереження, триповерховий підземний паркінг-укриття, що охороняється. Є гостьовий паркінг, цілодобова охорона, відеоспостереження, чиста і доглянута територія, власний огороджений дитячий майданчик в парку (вхід з території будинку), ландшафтний парк, магазин прикрас в домі, та японський ресторан, ринок Солом'янський поруч, зупинка транспорту, супермаркет Новус напроти будинку, школа, дитячий садок, лікарня, поліклініка. В під'їзді чотири ліфти: два пасажирських, один вантажно-пасажирський та один вантажний з можливістю безпосереднього під'їзду автомобіля до ліфту, при цьому на поверсі лише п'ять квартир.