1  / 20
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 1
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 2
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 3
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 4
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 5
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 6
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 7
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 8
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 9
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 10
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 11
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 12
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 13
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 14
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 15
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 16
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 17
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 18
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 19
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал - фото 20

Продаж двокімнатної квартири в ЖК Сучасний квартал

Киев, Соломенский

Пожаловаться
140 000 $
2 593 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4965669
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность 17 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Душевая кабина, Мебель на кухне, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Сучасний квартал»

Пропонується до продажу стильна 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі ЖК «Сучасний квартал».
Квартира розташована на 9 поверсі.

Загальна площа — 54 м²
Житлова площа — 26 м²

Планування:
• дві окремі кімнати
• балкон
• багато місць для зберігання

У квартирі виконаний новий якісний ремонт у теплих тонах.
Після ремонту ніхто не проживав.

Квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою:
• посудомийна машина
• пральна машина
• бойлер

Усі меблі та техніка залишаються новим власникам.

Додаткова перевага — у будинку не вимикають електроенергію, оскільки він підключений до «червоної лінії» електропостачання.

Квартира ідеально підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції під оренду.

A 2 7 6 6 0
Обратная связь
Анастасія Гаспарова
офлайн