Без комиссии
1  / 10
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 1
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 2
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 3
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 4
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 5
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 6
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 7
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 8
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 9
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко» - фото 10

Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко»

Волчинец

Пожаловаться
69 150 $
1 054 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4954093
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.6 м2
  • Площадь кухни 22.1 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Загальна площа становить 62.9 кв.м, а простір всередині розпланований максимально ефективно для комфортного проживання. Головною перевагою цього планування є велика кухня-вітальня на 22 квадрати, яка дозволяє організувати повноцінну зону для відпочинку та прийому гостей. Дві окремі спальні мають правильну форму, також передбачено роздільний санвузол та простору засклену лоджію.
Код- #40960783

Важливий момент щодо комплектації: котел вже включений у заявлену вартість квартири, тому додаткових витрат на його придбання у вас не буде.

Сам комплекс знаходиться в одному з найбільш розвинених районів Івано-Франківська. У пішій доступності розташовані торгові центри Арсен та Епіцентр, зупинки транспорту, навчальні заклади та вся необхідна інфраструктура. Будинок готовий, можна заходити та розпочинати власні ремонтні роботи.
Обратная связь
Марія
офлайн