1  / 11
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 1
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 2
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 3
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 4
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 5
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 6
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 7
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 8
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 9
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 10
Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б  ЖК4U - фото 11

Продаж двокімнатної квартири, Святошинський район, вул. Мудрака Олега (Наумова) 1Б ЖК4U

Киев, Святошинский

Пожаловаться
123 000 $
1 892 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4965890
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 26 
  • Этажность 27 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж двокімнатної квартири за адресою Генерала Наумова, 1Б
Загальна площа квартири — 65 кв.м. 40 кв.м. — житлової площі. Площа кухні: 15 кв.м. Зроблено дизайнерський ремонт. На 26 поверсі. Доступ до території тільки для мешканців. Консьєрж у будинку.
Водопровід центральний. У квартирі проведений інтернет.
Квартира оснащена всім необхідним для комфортного проживання має три кондиціонери, посудомийну машину, холодильник, пральна машину та іншу необхідну техніку. Підігрів підлоги на кухні та у ванній. Панорамні вікна з видом на місто.
До метро Академмістечко – 15 хвилин пішки, також курсують маршрутки та автобуси їхати дві зупинки. До ТЦ Лавіна їхати 7-10 хв. Інфраструктура: поряд школи, дитячі садки, магазини, кафе, супермаркети, не далеко від будинку знаходиться гіпермаркет Агромат, поряд ліс та річка.
Прошу телефонувати усіх зацікавлених в купівлі.
Обратная связь
Марина
офлайн