1  / 20
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 1
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 2
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 3
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 4
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 5
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 6
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 7
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 8
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 9
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 10
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 11
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 12
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 13
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 14
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 15
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 16
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 17
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 18
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 19
Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки - фото 20

Продаж Двокімнатної квартири, Два санвузли. Закрита Територія. Власна котельня. ЖК Файна Таун. Нивки

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
131 000 $
2 382 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011379
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 55 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж квартири ЖК Файна Таун
Продажа квартиры ЖК Файна Таун
Нивки Нивки Шевченківський район Шевченковский район
Метро Нивки/Сирець Метро Нивки/Сырец
вул. Салютна ул. Салютная

Пропонується сучасна 2-кімнатна квартира в одному з найкращих житлових комплексів Києва — ЖК “Файна Таун”.
Квартира розташована на комфортному 5 поверсі 7-поверхового будинку, що ідеально поєднує зручність та приватність.
Вже побудований, можна заходити на ремонт.

Планування:
загальна площа — 55 м²

Планування:

Простора кухня;

Дві окремі кімнати;

Ніша під гардероб (можна облаштувати повноцінну гардеробну);

2 санвузли (зручно для сім’ї);

Лоджія.

Раціональне планування дозволяє максимально ефективно використати кожен квадратний метр.

Про житловий комплекс:
ЖК “Файна Таун” — це сучасний квартал формату “місто в місті”, розроблений для комфортного життя. Комплекс має малоповерхову забудову (4–9 поверхів), що створює відчуття простору та затишку.
Територія закрита від авто та сторонніх, з акцентом на безпеку та комфорт пішоходів.

Інфраструктура комплексу:
На території ЖК є все необхідне для життя без потреби виїжджати в місто:
власні магазини, кафе, супермаркети, фітнес-клуб з басейном, дитячі садки та школа, медичні заклади та стоматологія, зони відпочинку, BBQ та пікніків, спортивні майданчики (футбол, теніс, баскетбол), велодоріжки понад 3,5 км, сучасні дитячі майданчики, підземний та наземний паркінг, охорона та відеоспостереження.