Без комиссии
1  / 20
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 1
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 2
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 3
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 4
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 5
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 6
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 7
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 8
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 9
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 10
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 11
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 12
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 13
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 14
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 15
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 16
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 17
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 18
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 19
Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ ! - фото 20

Продаж двокімнатної квартири 61 м.вул. Палладіна,22. М. Академмістечко БЕЗГОТІВКОВИЙ !

Киев, Святошинский

Пожаловаться
89 000 $
1 459 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011926
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 61 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Консъерж, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
вул. Академіка Палладіна, 22. Метро Академмістечко — 3 хвилини пішки

Продаж просторої двокімнатної квартири 61 м.кв. Розміщеної на 16 поверсі 16 поверхового будинку. Над квартирою повноцінний технічний поверх — ніхто не шумить зверху.
Будинок 2005 року — монолітно-каркасний, цегляний, добротної якості.

Планування:
— простора кухня, об’єднана з вітальнею. За бажанням легко розділити кухню і вітальню, отримавши повноцінну окрему кімнату
— окрема спальня
— великий суміжний санвузол
- лоджія

Раціональне сучасне планування, яке легко адаптувати під себе

Стан квартири:
Житловий стан — можна заїхати і жити
Але потребує оновлення — і це плюс, бо є можливість зробити ремонт під себе, а не переплачувати за чужий дизайн

Локація:
— метро реально в пішій доступності
— поруч школи, садочки, супермаркети
— зручна транспортна розв’язка

Без комісії для покупця

Ціна: 89 000 $
Обратная связь
Татьяна
офлайн