Без комиссии
1  / 16
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 1
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 2
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 3
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 4
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 5
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 6
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 7
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 8
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 9
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 10
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 11
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 12
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 13
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 14
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 15
Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг! - фото 16

Продаж двокімнатноі квартири Дарницький бульвар 1,Торг!

Киев, Днепровский

Пожаловаться
96 900 $
1 327 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 7 января 2026, ID: 4640845
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 73 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Тип дома Совмин 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Консъерж, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 2-х кімнатана квартира на Дарницькому бульварі, 1.

Розташована на 3му поверсі з 16(фактичний 4й)
Загальна площа — 73м2,
житлова — 39м2.,к
кухня 10м2,
велика засклена лоджія,кладова,
Квартира із ремонтом ,меблями,побутовою технікою.
Будинок «совміновського» проекту.вирізняється товстими між квартирними та внутрішньоквартирним стінами .
Матеріал стін — цегла,перекриття монолітне, висота стелі становить 2,70 м.
Простора вхідна група з консьєржем додає комфорту для мешканців.
В підвалі будинку облаштоване укриття.Двір доглянутий та затишний, прибудинкова територія в чистоті.

Розташована у комфортній локації, 5 хвилин пішки до метро «Дарниця».

PS розглядається аренда довгострокова 20000грн
Обратная связь
Ольга
офлайн