1  / 16
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 1
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 2
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 3
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 4
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 5
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 6
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 7
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 8
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 9
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 10
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 11
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 12
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 13
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 14
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 15
Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку - фото 16

Продаж двокімнатного блоку в гуртожитку

Борисполь

Пожаловаться
31 000 $
527 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014740
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 58.8 м2
  • Площадь кухни 7 м2
Описание
Пропонуємо до продажу охайні, світлі та просторі кімнати у гуртожитку в районі вокзалу.

Загальна площа — 58,8 м²
Житлова площа — 40,3 м²
Кімнати повністю готові до заселення

У квартирі залишається все необхідне для комфортного проживання.

Тихий район із добре розвиненою інфраструктурою — поруч магазини, зупинки транспорту, школа та інші зручності.

Документи повністю готові до продажу.
Телефонуйте за додатковою інформацією

Додатково покупець оплачує послуги агенції нерухомості — 5%.
Обратная связь
Наталія Рибіцька
офлайн