1  / 15
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 1
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 2
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 3
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 4
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 5
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 6
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 7
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 8
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 9
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 10
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 11
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 12
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 13
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 14
Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі - фото 15

Продаж двокімнатна квартира на Багалія у Дніпровському районі

Киев, Днепровский

Пожаловаться
110 000 $
1 644 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 января 2026, ID: 4654786
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 66.9 м2
  • Площадь кухни 13.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 17 
Описание
Продам двокімнатну квартиру з ремонтом по вул. Багалія,10/15 /ПожарськогоДніпровський район, метро Дарниця пішки 10-15 хвНа комфортному четвертому поверсі з 17, будинок 2003 року монолітно-каркаснийЗагальна площа складає 66.9 м2, велика кухня 13.3 м2, дві окремі кімнати - 33 м2У квартирі залишаються всі меблі й побутова техніка.У будинку від акумуляторів працюють: помпа гарячої води, помпа холодної води, є освітлення при квартирних зон, сходів, ґанку будинку, камери, електричний замок, розетки в консьєржівУ разі початку опалювального сезону - живитимуться й помпа подачі опаленняТакож подається напруга і на вантажний ліфт.Ціна: 110000 у.о., код об'єкта: # 27790
Обратная связь
Жесткова Юлія Євгенівна
офлайн