1  / 6
Продаж двохкімнатної квартири в новому будинку - фото 1
Продаж двохкімнатної квартири в новому будинку - фото 2
Продаж двохкімнатної квартири в новому будинку - фото 3
Продаж двохкімнатної квартири в новому будинку - фото 4
Продаж двохкімнатної квартири в новому будинку - фото 5
Продаж двохкімнатної квартири в новому будинку - фото 6

Продаж двохкімнатної квартири в новому будинку

Обухов

Пожаловаться
65 000 $
1 082 $ за м²
6 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4439880
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60.08 м2
  • Площадь кухни 14.93 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж двохкімнатної квартири 60.08м² в новому будинку, що будується. Будинок на завершальному етапі будівництва. ЖК Обухівський ключ, будинок 10. Введення планується на 2 квартал 2026 року.
9 будинків побудовані, введені в експлуатацію.
Переуступка. Маєте можливість заощадити на податках при переоформленні.
Квартира видова. Немає виду "вікна у вікна". 7 поверх. Будинок 10 поверхів.
Детальніше за номером тел. вказаному в оголошенні.
Обратная связь
Олена
офлайн